Понеділок, 18.02.2019, 19:46
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

В Недригайлові зібрався круглий стіл з розвитку сільських територій.

Круглий стіл "Розвиток сільських територій" України в контексті європейської інтеграції" жваво та емоційно пройшов 15.07.16. в торгово-готельному комплексі"Старий млин" в Недригайлові.

Захід проводився з ініциативи голів сільських та селищних рад, за підтримки Туристичного кластеру "Поссулля". Запрошення прийняти участь були розіслані на районні ради.

Дискусія торкнулась не тільки державницької політики регіонального розвитку сіл, а й що важливо - відвертої думки кожного присутнього . Тезисно вислови сільських голів: "Ми на стадії потреби", "Тормоз розвитку села - місцеві "латифундисти", " лінь та довольство мінімумом людей", ментальність, правдива поінформованість, знання і т. п. дали змогу організаторам сформувати проблематику розвитку Європейського села для українських мешканців. І все ж відчувається, що трикутник "громада-влада-бізнес" стають активнішими та зацікавленими у співпраці. Індивідально хочу відмітити Худолея Анатолія Миколайовича, патріота села Великі Луки Лебединського району за завзятість, наполегливість. PR Михайлівської цілини, бажання відновити всі хати: "Зараз вдновлено-6, але ще є покинуті, і їх треба підбілити , підремонтувати, і готова Вам садиба. Приїздіть , відпочиньте!" Ось на таких інтузіастах держиться село! Окрема подяка за бажання долучитись до членства в ГО "Туристичний кластер "Посулля" . Також дякую Світлані Іченскій, Богдану Мосунову, Дмитру Зіміну, Анатолію Кущу та Юрію Шаповаленку за підтримку заходу.

Прокопченко Ольга Григорівна. Голова ТК "Посулля"

Фотозвіт

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: ZDA (18.07.2016)
Переглядів: 137 | Теги: Круглий стіл, ТК Посулля, розвиток сільських територій | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: