Вівторок, 18.09.2018, 22:35
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

СТВОРЕНО КЛАСТЕР «ПОСУЛЛЯ»
Субота, 12 січня 2013 року
 
 


 Це іншомовне слово «кластер» означає об’єднання однорідних елементів для досягнення певної мети. Донедавна цей термін доводилось чути в середовищі фахівців з сільського господарства, а ось сьогодні воно прозвучало з вуст недригайлівської бізнес-леді Ольги Прокопченко.
   - 11 січня група підприємців області на своєму зібранні ухвалила рішення про створення кластеру «Посулля», - ділиться своїми враженнями Ольга Григорівна, - до якого долучаються підприємці Сум, Харкова, Недригайлова, Ромнів, Бурині та інших міст і містечок, де працюють в туристично-готельному й екскурсійному сегменті малого та середнього бізнесу. Така багатовекторна культурно-виробнича структура багатообіцяюча і до своєї орбіти включає широкий спектр видів діяльності – від проведення екскурсій і туристичних заходів до забезпечення проживання, харчування тощо.
 


  До цієї організації увійде широке коло підприємницьких структур, котрі причетні до надання зазначених послуг та зайняті у виробництві товарів та сировини, а також навіть державні організації, як скажімо, історико-культурний заповідник «Посулля», куди входять історико-краєзнавчі об’єкти та пам’ятки Роменщини й Недригайлівщини.
   Активістами та ініціаторами об’єднання стали представники системи зеленого сільського туризму, власники готелів та закладів харчування, тур-оператори. Спільними зусиллями вони мають на меті узгодити напрямки діяльності та розширити спектр послуг для населення.
   До слова, підприємці сподівають на фінансову підтримку обласного фонду розвитку малого та середнього підприємництва, і говорити про це на сьогодні є вже цілком реальні підстави.
   Напередодні Нового року за старим стилем у комплексі «Старий млин» подружжя Прокопченків зібрали широке коло своїх колег-партнерів,
однодумців, які навчалися в центрі міжнародного приватного підприємництва «СІРЕ» (на українській мові звучить як "САЙП"), щоб відзначити цю знакову подію.
   Зранку делегація відвідала краєзнавчий музей та церкву у Пустовійтівці, а в обід прибули до Недригайлова, де на них чекала новорічна концертна програма учасників художньої самодіяльності сільських клубів Зеленківки та Комишанки.
   Вся програма передноворічного дійства вміщувала в себе елементи українського вертепу, вечорниць, щедрівок.


 


Джерело: http://golnedr.at.ua/news/stvoreno_klaster_posullja/2013-01-12-574
Категорія: Мої статті | Додав: ZDA (28.03.2013)
Переглядів: 286 | Теги: Туристичний кластер Посулля | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: